Юношите ни до 19 останаха без точка и гол в квалификациите

Юношеският национален отбор на България до 19 години завърши квалификационната си група за Европейското първенство с три загуби.

Родният тим загуби с 0:2 от Ейре в Албена, като въпреки домакинството си не успя да спечели нито една точка.

Още по-тревожното е, че България не вкара нито един гол в тези мачове, в които освен Ейре, опоненти ни бяха Черна Гора и Босна.

Днес резултата за Ейре откри Джон Кени в 24-ата минута, а десет минути преди края Шон Рогън оформи крайния резултат.

Този успех прати ирландците в следващата фаза на квалификациите, след като те събраха общо 7 точки от трите си мача в групата.

По същото време в Добрич, юношите на Босна победиха Черна гора с 4:0 и спечелиха тази група също с четири точки, но доста по-добра голова разлика от Ейре.

Черна гора е на третото място с три точки, а България е на дъното с 0 точки, 0 вкарани гола и 5 допуснати.