Вълнуваща нощ с 28 гола в Шампионска лига (резултати)

Ливърпул победи Милан с 3:2 в най-вълнуващия мач от първия кръг на групите в Шампионска лига.

Това бе първа среща между двата европейски колоса от 14 години насам, когато те се срещнаха във финален сблъсък на същия този турнир.

Този път на “Анфийлд” победител се оказа Ливърпул, който спечели с 3:2 вълнуващия мач.

Той бе съпътстван от два обрата, както и много вълнуващи моменти, като в крайна сметка красивият гол на Джордан Хендерсън в 69-ата минута се оказа решителен.

В другото дерби от вечерта, Карло Анчелоти се завърна на “Сан Сиро” като треньор на Реал (Мадрид), постигайки драматична победа с 1:0 над Интер, с гол дошъл в последната минута на мача.

За първи път видяхме в титулярния състав на ПСЖ да започват Лионел Меси, Неймар и Килиан Мбапе, но това не донесе особен успех, защото парижани направиха разочароващо 1:1 като гости на Брюж.