Младежкият ни национален тим с победа над Украйна

Младежкият национален отбор на България победи Украйна с 2:1 в първия си мач от приятелския турнир “Анталия Къп” в едноименния турски курорт. Футболистите на Александър Димитров допуснаха гол още в осмата минута, но успяха да стигнат до обрат и да започнат победоносно участието си в надпреварата, в която играят още и отборите на Казахстан и Словакия.

Олександър Назаренко вкара за Украйна още в една от първите атаки в двубоя, но Домоник Янков изравни с прехвърлящ удар след малко повече от десет минути за 1:1 в 20-ата минута.

Пълният обрат бе осъществен в 53-ат аминута, когато Филип Кръстев отбеляза във вратата на Микита Турбаевски с чудесно изпълнение на пряк свободен удар от границата на наказателното поле.

В петък българите се изправят срещу връстниците си от Казахстан.