Манчестър Юнайтед не успя да победи 19-ия в класирането

Уест Бромич Албиън и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1 в среща от 24-ия кръг на английската Висша лига.

“Червените дяволи” записаха трето равенство в последните си четири мача и се отдалечиха на седем точки от лидера Манчестър Сити.

“Дроздовете” вкараха още във втората минута, когато Мбайе Диане надскочи Виктор Линдельов при едно центриране и прати топката с глава във вратата.

Юнайтед изравни в 44-ата минута с фантастично попадение на Бруно Фернандеш, който с техничен удар реализира след центриране на Люк Шоу.

В последната минута Магуайър стреля с глава и Сам Джонстън спаси, за да прати топката в страничната греда.

Юнайтед към момента е с актив от 46 точки, колкото има и третия Лестър, но с по-лоша голова разлика. Уест Бромич остава предпоследен с 13 точки, на цели 12 от спасението.

В друг мач от днес Уулвърхямптън победи Саутхемптън с 2:1 като гост.