Барса с нова издънка на “Камп Ноу”

Барселона

Барселона направи нова грешна стъпка в Ла Лига, но все пак успя да се спаси от шокираща загуба насред “Кам Ноу”.

Каталунците направиха 1:1 с тима на Гранада, като изостанаха на пет точки от лидера Реал, макар да са и с мач по-малко.

Това бе поредният доста слаб мач на Барса от началото на сезона, като очевидно сериозната криза продължава, а животът без Лео Меси изглежда труден.

И тази вечер каталунците могат да се чувстват щастливи, че изобщо стигнаха до точка, защото до последната минута от мача изоставаха. Тогава дойде мигът на центрлания бранител Роналд Араухо, който в последните минути играеше като централен нападател и с глава донесе точката на своя тим.

Все пак заслужена точка с оглед на финалния натиск, който Барса приложи на своя скромен съперник.

Но категорично каталунците трябваше да са по-убедителни срещу този тим, който от началото на сезона бе спечелил само две точки.

Гранада обаче откри още във втората минута чрез Домингош Дуарте, като храбро се бранеха до самия край, но не успяха да си тръгнат с победата.