Аталанта изпусна победата след аванс от 3:0

Аталанта и Торино завършиха наравно 3:3 в атрактивна среща от 21-ия кръг на Серия “А”.

Домакините изпуснаха успеха, въпреки че водиха с 3:0 до полувремето след традиционното си силно представяне в атака. Те вкараха три попадения между 14-ата и 21-ата минута, като точни бяха Йосеп Иличич, Робин Госенс и Луис Муриел

До края на полувремето обаче торинци успяха да върнат два гола. Първо в 43-ата минута точен бе Андреа Белоти, а в добавеното време на първата част Бремер вкара за 3:2.

Торино стигна късно до точката – в 84-ата минута. Донесе я Федерико Боназоли. Тя оставя тима на 17-а позиция с 16 точки, а Аталанта е седми с 37.

В друг мач от шампионата Андрей Гълъбинов остана резерва при гостуването на Специя на Сасуоло. Отборът на българина победи с 2:1 и се изкачи до 14-ата позиция. Сасуоло е осми с 31 точки.