Зрелище на “Герена” не излъчи победител

Левски - Царско село

Левски и Царско село изиграха страхотен мач на стадион “Георги Аспарухов”, който завърши наравни 1:1.

Така “сините” остават на осмата позиция на четири точки за седмия Черно море и шансовете им за класиране на бараж са все по-малки. Царско село остава девети.

Срещата предложи много интересни моменти пред двете врати, които включваха по една греда за двата тима, по едно попадение и прекрасно намеси на двамата вратари.

През първата част Стефан Христов от гостите нацели гредата, както и Адриан Краев от домакините.

Царско село поведе в резултата в 63-ата минута със страхотно изпълнение на Андерсон Кондейро от дистанция.

Левски изравни 10 минути по-късно с точно изпълнена дузпа на Борислав Цонев, която бе отсъдена за нарушение на вратаря Джони Пласид.

Така Левски записа четвърти пореден мач без загуба, но прекъсна серията си от три поредни победи..