Втора поредна загуба затвърди лошия старт на “Левски” в първенството

Черно море - Левски

“Ботев” (Враца) победи “Левски” с 2:0 на свой терен и остави гранда с нула точки след първите два кръга на българското футболно първенство. Тимът на треньора Даниел Моралес напълно заслужено се поздрави с трите точки. А за “сините” остава неприятното усещане, че са на дъното на класирането след втората си поредна загуба.

Врачани имат 4 точки след първите си два мача.

Герой за домакините стана нападателят Дориан Бабунски, отбелязал и двата гола в 4-ата и 58-ата минути.

Като титуляри за гостите пък започнаха Николай Михайлов, който излезе с капитанската лента, както и Иван Горанов, който се завърна под наем в родния си тим преди броени дни.

“Сините” изпуснаха дузпа, като вратарят на “Ботев” Красимир Костов спаси удара на Борислав Цонев. Той пък се контузи и напусна играта на старта на второто полувреме.