Съдията и Зоря (Луганск) разочароваха ЦСКА на “Васил Левски”

ЦСКА

ЦСКА допусна втората си загуба в Група “C” на Лигата на конференциите след 0:1 при домакинството си на украинския Зоря (Луганск).

“Червените” излязоха на “Васил Левски” за първата си победа в турнира, но получиха шамар, който може да им струва скъпо, тъй като шансовете за класиране в елиминациите остават минимални.

След този мач ЦСКА остава на последната позиция с една точка, на две зад днешния си съперник. Норвежкият Бодьо/Глимт вече води в групата със седем след шокиращата си победа над Рома с 6:1 тази вечер. “Вълците” вече са втори с шест точки.

Днешният мач за ЦСКА бе много странен, тъй като тимът на Стойчо Младенов игра прекрасно през първата част, в която направи много пропуски. През втората обаче нивото спадна рязко и Зоря стана по-опасният тим. Гостите поведоха в резултата в 65-ата минута с красиво попадение на Алахяр Саядманеш. След него ЦСКА натисна отново и на три пъти поиска дузпа, но такава не бе отсъдена. В края на мача Тибо Вион бе изгонен с директен червен картон. “Червените” имат за какво да са сърдити на съдията и до голяма степен липсата на системата ВАР ги ощети в днешната вечер.