Рамос бе изгонен за първи път с екипа на ПСЖ

ПСЖ, Меси, Мбапе, Неймар

Серхио Рамос за първи път бе изгонен като играч на ПСЖ при равенството в гостуването на Лориан – 1:1.

Грандът се спаси от загуба в добавеното време с гол на Мауро Икарди, а в 85-ата минута испанският ас Рамос спря непозволено мощен пробив на нападател на домакините и получи втория си жълт картон в двубоя.

Легендата на Реал Мадрид се появи на терена като резерва в началото на второто полувреме, заменяйки Нуно Мендеш. В 81-вата минута Серхио получи първото си предупреждение, а четири минути по-късно – и второто, след което отиде по-рано под душа.

Разбира се, думите “Рамос” и “червен картон” в едно изречение си пасват като “Коледа” и “подаръци”, например.

Човекът е специалист в това отношение и неговите 262 жълти и 26 червени картона в иначе невероятната му кариера като трофеи и успехи в Мадрид, го доказват. Сега му отне 175 минути на терена с екипа на ПСЖ, за да запише първия такъв като играч на новия му отбор.