Монтана и Черно море поделиха точките

Монтана и Черно море завършиха наравно 1:1 на стадион “Огоста” в среща от 22-ия кръг на efbet лига.

Резултатът вкара “моряците” в топ 6 с актив от 29 точки за сметка на ЦСКА 1948, но “червените” още не са изиграли своя мач. Монтана е 11-и с 19 точки, на две от последната позиция.

Варненци затвърдиха тенденцията да играят неубедително при гостуванията си, като в общо 11-те имат само две победи.

Черно море бе отборът, който повече търсеше победата, но изостанаха в резултата. Успяха бързо да изравнят, но не и да стигнат до победно попадение.

Монтана поведе в 66-ата минута, когато защитникът Раян Сенхаджи реализира след центриране от корнер.

В 76-ата минута Жозе Гомеш от гостите, който направи значим пропуск през първата част, вкара за 1:1 с шут от границата на наказателното поле.