Етър и Левски не си вкараха на „Ивайло“

Етър и Левкси завършиха наравно 0:0 в среща от 18-ия кръг на българския футболен шампионат.

Срещата беше равностойна и резултатът е заслужен, но и двата отбора могат да съжаляват, че не измъкнаха победата на “Ивайло”.

Например Етър още в 20-ата секунда изпусна чисто положение, когато Ловре Кнежевич излезе сам срещу вратаря, но се забави и последва страхотен шпагат на Начо Гонсалве.

В 31-ата минута Здравко Димитров имаше шанс да открие за Левски, но диагоналният му удар мина покрай гредата. Към края на полувремето и Илия Юруков пропусна.

През втората част Левски владееше повече топката, но Етър бе опасен на контраатаки. За “виолетовите” възможността за победа избледня в 84-ата минута, когато Мариян Иванов получи червен картон.

Равенството се запази и Етър остава последен с 12 точки. Левски е осми с 19.