Деветката на ЦСКА игра срещу Бразилия

Жорди Кайседо

Деветката на българския ЦСКА Жорди Кайседо игра за Еквадор при гостуването на Бразилия в световна квалификация. Домакините спечелиха очаквано с 2:0, а нападателят от българското първенство се появи на терена като резерва в 76-ата минута.

В 65-ата минута Неймар изведе Ричарлисон и ударът на играча на Евертън мина през ръцете на вратаря Алехандро Домингес – 1:0. В добавеното време бразилците удвоиха от дузпа, отсъдена за нарушение срещу резервата Габриел Жезус. Неймар направи 2:0.

Предстои още един кръг от квалификациите в нощта на сряда срещу четвъртък наше време, като Бразилия гостува на Парагвай. Другите мачове са Колумбия – Аржентина, Чили – Боливия, Еквадор – Перу и Венецуела – Уругвай.