Черно море и Левски не си вкараха голове във Варна

Черно море - Левски

Черно море и Левски завършиха наравно 0:0 в пряк сблъсък за седмото място в Първа лига.

Отборът на домакините игра повече от 10 минути с човек по-малко, след като Даниел Димов получи в рамките на минута два жълти и съответно червен картон.

Много силен мач на вратата на Черно море направи “бившия вратар на “сините” Георги Георгиев, който направи четири впечатляващи спасявания през пъврото полувреме след удари на Билал Бари и Мартин Петков.

В 83-та минута Черно море остана с 10 души на терена, след като в рамките на минута Даниел Димов получи два жълти и съответно червен картон и напусна игра.

Двата отбора не си направиха услуга с това равенство, тъй като то ги отдалечи от потенциална позиция в топ 6, който бива затворен от ЦСКА 1948. “Моряците” са седми на четири точки от шестия в таблицата, а “сините” са осми на шест разлика. В следващия кръг предстои важен мач между ЦСКА 1948 и Черно море.