fbpx

Без голове на Етър – Ботев (Пловдив)

Етър и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 0:0 в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на “Ивайло” бе доста интересен, въпреки липсата на попадения. Домакините имаха по-добри възможности за гол, но не успяха да ги реализират.

Така “канарчетата” спечелиха важна точка, с която събраха 21 и заемат 10-о място във временното класиране. “Болярите” имат 17 пункта и са на последно място.

Все пак домакините от Велико Търново са отборът, който трябва по-сериозно да съжалява за получилият се резултат, защото имаше доста повече добри ситуации за гол, но ги пропусна.

Днес “болярите” отправиха впечатляващите за родните стандарти 20 удара, но нито един от тях не прази вратата.

Най-силните минути за домакините бяха в края на първата част, когато Крачунов, Мезу, Боруков и Кнежевич имаха страхотни шансове, но ги пропиляха.

И втората част се развиваше почти изцяло в половината на Ботев, но гол отново не падна.

В последните секунди на мача Пламен Крачунов и новият ни национал Атанас Илиев сблъскаха лошо главите си, като Илиев бе откаран в болница.

Ако състоянието му е по-сериозно, това може и да му попречи да бъде част от националния отбор през следващата седмица.

Манчестър Юнайтед се върна на победния път

16/02/2022

Ман Сити разби Спортинг и си осигури място на четвъртфиналите

16/02/2022

ПСЖ победи Реал в мач №1 с последния удар

16/02/2022

Григор се изкачи в ранглистата след Australian Open

02/02/2022

Рафаел Надал е големият шампион от Australian Open

30/01/2022

Ашли Барти сбъдна мечтата на цяла Австралия с триумфа при дамите в Мелбърн

30/01/2022