Юношите ни биха Северна Македония

Юношеският национален отбор до 19 години на България победи връстниците си от Северна Македония с 1:0.

Срещата между двата тима бе приятелска, като се игра в град Правец. Двата тима ще се срещнат отново в събота, след като транспортните проблеми на Беларус провалиха плановете за тристранен турнир.

Победният гол вкара нападателят Никола Илиев, който е част от юношеския тим на италианския гранд Интер.

В началото на втората част Илиев напредна по левия фланг, залъга отлично противников бранител и с мощен удар в близкия ъгъл откри резултата.

Иначе мачът между двата тима не бе особено атракктивен, като положенията в него бяха изключително малко.

През първата част на стадиона в Правец не се случи нищо интересно, докато през второто полувреме освен гола, родният тим имаше още 1-2 положения, с които да удвои.

Северномакедонците така и не стигнаха до чисто положения, като дори доиграха мача с човек по-малко след втория жълт картон на капитана Бехар Фета.