Неочакван провал за Турция, Роналдо пак е спасител за родината (Резултати)

Турция неочаквано се спъна у дома в Латвия и направи 3:3 в световна квалификация, а резултатът е направо сензационен след видяното в последната седмица от отбора на треньора Сеньол Гюнеш. Турският състав бе приятна изненада в първите два кръга в квалификациите за Мондиал 2022, след като победи последователно Нидерландия и Норвегия. Сега обаче дойде студен душ и реми срещу абсолютния аутсайдер Латвия, и то, след като турците водиха с 3:1, при това – у дома.

Португалия допусна да изостава срещу Люксембург с 0:1 до последните секунди на първото полувреме, когато играчът на Ливърпул Диого Жота изравни с глава. През второто полувреме фаворитът и действащ европейски шампион не даде шанс на съперника – голове на Кристиано Роналдо и Палиня донесоха крайното 1:3.