Младежите ни с тежка загуба от Северна Македония

Младежкият национален тим на България по футбол завърши приятелския турнир “Анталия Къп” с доста неприятна загуба.

Момчетата ни до 21 години паднаха тежко с 1:5 от връстниците си от Северна Македония.

След отличните първи два мача, в които България победи Украйна и Казахстан, днес за младежите ни всичко се обърка.

Младежите на югозападната ни съседка показаха невероятна ефективност, като вкараха всичките си положения в мача, стигайни до разгромния успех. Още в десетата минута македонците се възползваха от лоша проява на вратаря ни Светослав Вуцов и откриха резултата, а до края на полувремето резултатът вече бе 2:0.

България успя да се върне в мача в самото начало на втората част, когато Доминик Янков намали, но момчетата ни така и не се възползваха.

Вместо да потърсят изравняване, те инкасираха нови три гола, като сериозните грешки в отбрана значително улесниха съперника ни от Северна Македония.

Така България приключва турнира “Анталия Къп” с две победи и едно тежко поражение.