Локомотив София и ЦСКА завършиха наравно на “Васил Левски”

ЦСКА

ЦСКА направи грешна стъпка при подновяването на българския футболен шампионат и завърши 1:1 при гостуването си на Локомотив София на стадион “Васил Левски”.

Срещата бе отложена от четвъртия кръг на миналия полусезон, но даваше добра възможност на Стойчо Младенов и компания да съкрати разликата от лидера Лудогорец отново на две точки. Вместо това “червените” могат да се чувстват късметлии, че не загубиха, защото “железничарите” направиха сериозни пропуски през второто полувреме и като цяло играха много силно.

Двете попадения паднаха в началото на мача и дойдоха след прехвърлящи удари от Симеон Славчев и Георги Йомов. В края на мача Локомотив остана с човек по-малко заради червен картон на Селсо Рапосо. Като цяло двубоят беше много атрактивен и с опасни ситуации пред двете врати.

Равенството означава, че ЦСКА е с 41 точки, на четири зад Лудогорец. Локомотив остава 12-и с 19 точки, колкото има и Ботев (Враца). Следващата седмица тимът на Иван Колев гостува на Пирин, а този на Стойчо Младенов гостува на Славия