ЦСКА спечели срещу последния на „Българска армия“

ЦСКА спечели минимално с 1:0 над Етър Велико Търново в мач от 21-ия кръг на първенството.

Единственото попадение на “Българска армия вкара резервата Рафаел Енрике в 61-ата минута. В 23-ата минута Георги Йомов пропусна дузпа за “червените”.

С тази победа  ЦСКА се завърна на втората позция  таблицата с актив от 43 точки, като продължава да изостава с 8 от лидера Лудогорец. Етър е на последната позиция с 16 пункта.

В 23-ата минута Тиаго Родригес  изведе Брадли Мазику в чиста позиция, но той б спрян непозволено от Здравко Илиев. Съдията посочи бялата точка и Георги Йомов стреля преди ударът му да бъде париран от вратаря Христо Ивнов.

До края на полуврмето ЦСКА пропиля още няколко възможности за гол. Йомов, Матей и Кайседо не успяха да открият резултата.

В началото на втората част Кайседо направи голям пропуск за „червените“, изпускайки сам срещу вратаря.

Все пак те поведоха в В 61-ата минута, когато Енрике бе точен, засичайки пас по земя на Кайседо.