Бразилия с трета победа на Копа Америка след късен обрат

Копа Америка

Бразилия обърна Колумбия с 2:1 на Копа Америка, след като губеше в резултата 13 минути преди края. Домакините на турнира продължават с 3 от 3 успеха в групата. Колумбийците имат четири точки.

Те поведоха с гол на Луис Диас в 10-ата минута, а чак в 77-мата Роберто Фирмино изравни с глава. Аржентинският рефер Питана даде знак за 10 минути добавено време след 90-ата заради многобройни спирания на играта.

И в десетата от тях Каземиро вкара нов гол за Бразилия с глава след корнер на Неймар.

Така с три от три победи, домакините са начело на група В с 9 точки, а Колумбия и Перу имат по 4. Перуанците измъкнаха 2:2 в другия мач тази нощ срещу Еквадор, въпреки че губеха с 0:2 до средата на второто полувреме. За еквадорците в игра като резерва влезе Джорди Кайседо, нападателят на ЦСКА, който записа 8 минути.